• Wpisów:106
  • Średnio co: 19 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 12:48
  • Licznik odwiedzin:10 286 / 2134 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Braeburn to ziemski kucyk, postać epizodyczna, farmer zajmujący się uprawą jabłoni. Jest krewnym Applejack i członkiem rodziny Apple. Mieszka w Appleloosie. Pojawia się w odcinku "Impas" i "Apple Family Reunion".

ON JEST MÓÓÓÓÓÓÓÓJ! <<<<<33333
 

 
Lightning Dust to pegaz, postać epizodyczna, pojawiła się tylko raz, w odcinku "Wonderbolt Academy". Lightning Dust ukazana jest jako energiczna i bardzo konkurencyjna pegazica, która kocha sprawdzać swoje limity nad tym, co ona może lub czego nie może wykonać. Dzięki silnej postawie, szybkości i miłości do latania łatwo dogaduje się z Rainbow Dash. Jednakże, ze względu na jej ducha rywalizacji, Lightning Dust jest bardzo lekkomyślna i nie dba o nikogo, kto może stać się ofiarą jej energicznych działań. Widoczne jest to, kiedy ignoruje uszkodzone skrzydło Rainbow Dash, powoduje, że pozostałe drużyny wpadają na siebie i burzą formacje, oraz gdy wraz z Rainbow stworzyły tornado, które spowodowało zniszczenie balonu Twilight, przez co przyjaciółki Rainbow mogły spaść. Swą lekkomyślnością i brakiem poszanowania dla dobra innych, spowodowała, że Spitfire zabrała jej odznakę lidera zespołu i przekazała ją Rainbow Dash. Po tych wszystkich przygodach prawdopodobnie została wyrzucona z Akademii. Lightning Dust posiada oryginalny design. Dzięki unikalnej grzywie wyróżnia się z pomiędzy pozostałych kucyków. Swój kolor sierści najprawdopodobniej dzieli Sassaflash, lecz jest troszeczkę ciemniejszy. Tak samo jak Rainbow Dash, lecąc z dużą prędkością zostawia za sobą ślad, a w przypadku Lightning Dust jest to złota błyskawica.
 

 
Cherry Jubilee to ziemski kucyk, mieszkanka Dodge Junction oraz właścicielka Rancza Cherry. Została wprowadzona do serii w odcinku "Ostatnia Gonitwa". Jest bardzo życzliwa, pokazuje to witając się z przyjaciółkami Applejack jak ze starymi znajomymi. W odcinku nie widać czy pracują dla niej jeszcze inne kucyki, poza sezonową pracą głównej szóstki. Applejack zaczepia na zawodach, jak sama stwierdza "lubi kucyki o szybkich kopytkach i mocnym grzbiecie".
  • awatar Gość: nie lubię jej
  • awatar RainbowxD: Fryzura <333
  • awatar DwieStronySwiata: Hej :) Zapraszamy na naszego bloga. Jest nowy ale rozwija się coraz bardziej :) Pozdrawiam :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Nurse Redheart to ziemski kucyk, pielęgniarka ze szpitala w Ponyville. Dzieli swój kolor sierści, grzywy i oczu z Nurse Sweetheart, kucykiem generacji pierwszej, jednak ich urocze znaczki różnią się. Jest postacią epizodyczną.
 

 
Tym razem arty Applejack z jej suczką C:
 

 
Pierwsza część artów z Applejack C: Będą też z innymi kucykami ^^
 

 
Diamond Tiara to ziemski kucyk, uczennica, córka biznesmena Filthy Richiego. Najlepsza przyjaciółka Silver Spoon. Zawsze chodzi ze swoją tiarą na głowie. Ciągle dokucza Apple Bloom, Scootaloo i Sweetie Belle ponieważ nie mają swojego Uroczego Znaczka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Scootaloo to pegaz, uczennica, członkini Znaczkowej Ligi. Przyjaciółka Sweetie Belle, Apple Bloom i Babs Seed. Posiada taki sam design co Archer. Scootaloo jest energicznym, młodym pegazem. Lubi uprawiać sport, jeździ na hulajnodze. Jej idolka to Rainbow Dash. Czasem bywa niezdarna. Często stara zwrócić na siebie jej uwagę, w odcinku Tajemnicza Wybawicielka pojawia się jako lider Oficjalnego Fanclubu Rainbow Dash. W przeciwieństwie do reszty koleżanek ze Znaczkowej Ligi, nie została jeszcze przedstawiona i nie jest znana nam do końca jej rodzina. Scootaloo nie umie jeszcze latać, ale jest blisko odkrycia jak się to robi. Mimo to, wykorzystuje swoje skrzydła jako napęd, kiedy jeździ na swoim skuterze. Uwielbia ryzykowne i szybkie przejażdżki na swojej hulajnodze, ponadto jest pomysłodawczynią niektórych prób zdobycia znaczka, jak zjeżdżanie na linie, czy skok na spadochronie .
  • awatar Gość: wszystkie są fajowe ,a pierwsze słit :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Zecora to zebra. W serialu przedstawiona jako szamanka pomagająca mieszkańcom Ponyville w różnych schorzeniach. Jest zielarką, mieszkającą w Lesie Everfree.Początkowo jej nazwa brzmiała "Shaman", ale nie została ona zaakceptowana przez dział prawny. Zecora posiada na boku symbol podobny do słodkiego znaczka, który wygląda jak szare spiralne słońce. Na szyi nosi pierścienie tradycyjnie noszone przez ludzi Ndebele z południowej Afryki. Tradycyjne maski znajdujące się w jej chatce nawiązują do kultury i sztuki Subsaharyjskiej i zachodniej Afryki. Zecora mówi i śpiewa z akcentem zbliżonym do języka Swahili. Zecora mówi wierszemi.
 

 
Kolejna część wykreślanki. Bardzo mnie to zdziwiło że odpadł nr. 8, myślałam że wygra, przecież jest taki słodki <3