• Wpisów:106
  • Średnio co: 19 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 12:48
  • Licznik odwiedzin:10 285 / 2134 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wyjście smoka to siódmy odcinek, pierwszego sezonu . W tym odcinku śpiący smok, dymem wydobywającym się z jego nozdrzy, zakrywa niebo nad Equestrią, a kucyki starają się to powstrzymać. Problem w tym, że Fluttershy panicznie boi się smoków i opóźnia całą wyprawę.
  • awatar Gość: Lubisz MLP? Wejdz na http://pl.mplwlasnepostacie.wikia.com/wiki/Mplwlasnepostacie_Wiki i twórz własne kucyki!
  • awatar Oleczkowo♥: *Cudny wpis* Wbij kiedyś do mnie :*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Nabazgroliłam w Paincie dzisiaj Księżniczkę Wiosnę xD
  • awatar Gość: Lubisz MLP? Wejdz na http://pl.mplwlasnepostacie.wikia.com/wiki/Mplwlasnepostacie_Wiki i twórz własne kucyki!
  • awatar ekamat: @RainbowxD: popieram;3
  • awatar RainbowxD: Jaka śliczna <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Chwalipięta to szósty odcinek, pierwszego sezonu serialu My Little Pony: Przyjaźń to Magia. W tym odcinku jednorożec, "Wielka i Wszechmocna Trixie" przybywa do Ponyville i ogłasza się najzdolniejszym kucykiem w całej Equestrii.


Kocham Trixie <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Apple Tarty to ziemski kucyk, członkini Rodziny Apple. Apple Tarty to jasnozielona klacz o blond grzywie z oryginalnym designem i fioletowymi oczami, których kształt dzieli z Rainbow Dash . Jest ona kucykiem ziemskim z Rodziny Apple. Jako uroczy znaczek ma trzy babeczki z zielonym, jabłkowym kremem, które dzieli z krewną o imieniu Red Gala . Apple Tarty występuje w odcinkach takich jak: "Przyjaźń to magia - Część 1","Apple Family Reunion" i "Magical Mystery Cure". Często pojawia się w tle jako członkini Rodziny Apple.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Sposób na gryfa to piąty odcinek, pierwszego sezonu serialu My Little Ponyrzyjaźń to Magia. W tym odcinku Pinkie Pie i Rainbow Dash płatają swoim znajomym dowcipy, ale kiedy stara znajoma Rainbow Dash, Gilda przybywa w odwiedziny, nie jest już tak wesoło...
 

 
Sezon na jabłka to czwarty odcinek, pierwszego sezonu . W tym odcinku Applejack postanawia pozbierać wszystkie jabłka z sadu sama, aby pozwolić swojemu starszemu bratu dojść do siebie po kontuzji. Jednocześnie pomaga swoim przyjaciółkom w różnych, innych sprawach.
  • awatar Gość: wiecie,że mam 999 kucyków pony.Jeszcze tylko 1 i będzie1000 I monster high 847
  • awatar RainbowxD: :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Biletomistrzyni - to trzeci odcinek, pierwszego sezonu . W tym odcinku Twilight Sparkle otrzymuje od Księżniczki Celestii dwa bilety na Wielką Galę Grand Galopu. Powoduje to rozpoczęcie kłótni między przyjaciółkami Twilight Sparkle, ponieważ wszystkie one chcą się tam pojawić i wiążą z tym wydarzeniem wielkie nadzieje.
 

 
Przyjaźń to Magia, część 1 oraz Przyjaźń to Magia, część 2 to dwa pierwsze odcinki serialu animowanego My Little Pony: Przyjaźń to Magia. W tych odcinkach Twilight Sparkle zostaje wysłana do Ponyville przez Księżniczkę Celestię w celu nadzorowania przygotowań do obchodów Letniego Święta Słońca, a także w celu zdobycia nowych przyjaciół. Tam, Twilight poznaje Pinkie Pie, Rarity, Rainbow Dash, Applejack i Fluttershy.
Obchody zostają zakłucone przez Księżycową czarownicę, która zamierza pogrążyć Equestrię w wiecznych ciemnościach. Szóstka kucyków musi odnaleźć Klejnoty Harmonii, by powstrzymać zagrożenie.
 

 
Sapphire Shores to ziemski kucyk, jest gwiazdą popu, pojawia się tylko i wyłącznie w odcinku "Kucyki i psy". Sapphire Shores mówi głośno i teatralnie oraz często wstawia do wymawianych przez siebie zdań intonacje muzyczne. Sapphire wspomina, że jest zawsze na czasie i zna wszystkich, dobrze zapowiadających się projektantów mody. Pomimo swojej sławy i sposobu bycia, wydaje się być całkiem przyjazna i jest miła w stosunku do Rarity. Każe jej mówić do siebie po imieniu, co powoduje ogromne podekscytowanie Rarity.
 

 
Rusza nowa wykreślanka, tym razem z Rarity C:
Szczerze mówiąc nie chciało mi się robić kresek więc tylko ponumerowałam xD